Rusztowanie na zamówienie

Dzięki  kilkunastoletniemu doświadczeniu SLV Group jest w stanie zaprojektować i wyprodukować dowolne rusztowanie na zamówienie, nawet dla najbardziej wymagającego Klienta. Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest produkcja i sprzedaż rusztowań systemowych (m.in.: RAM1, RAM2) i modułowych (MULTISYSTEM). Rusztowania, które znajdują się w naszej ofercie, zostały opracowane przez biuro projektowe SLV Group. Wszystkie posiadają krajowe i międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa.

Oferujemy kompleksową usługę projektowo-inżynieryjną.  Nasz zespół inżynierów jest w stanie zaprojektować najlepsze rozwiązania z zakresu rusztowań dla konkretnych wymagań projektu w środowisku przemysłowym. Do tego dostarczamy dedykowane instrukcje montażu, plany oraz programy robocze, jak również oraz określamy wymagania dotyczące niezbędnej siły roboczej.

Nad budową nietypowych konstrukcji rusztowań pracują zespoły wysoko-wykwalifikowanych specjalistów Nova-Tech. Ich pracę nadzorują certyfikowani inspektorzy.

W pracy nad projektem wykorzystujemy nie tylko naszą ogromną wiedzę na temat rusztowań, ale także najnowsze zdobycze techniki, w tym nasz nowoczesny, w pełni zautomatyzowany park przemysłowy. Tak powstały podesty nitowane, które są tańsze od stalowych, ale nie odbiegają od nich jakością i wytrzymałością.

Dodatkowo jesteśmy w stanie zapewnić usługę montażu i demontażu zamówionych rusztowań.