Rusztowania Elewacyjne/Fasadowe

Co to jest rusztowanie fasadowe/elewacyjne?

Rusztowania to najczęściej stalowe konstrukcje, które często są wykorzystywane w pracach budowlanych do zarusztowywania zewnętrznych fasad czy elewacji budynków. Stąd się wzięła ich potoczna nazwa: rusztowania fasadowe lub rusztowania elewacyjne. Wszystkie one zaliczane są do grupy rusztowań systemowych, zwanych również rusztowaniami modułowymi.

Jeżeli szukasz rozwiązań, cechujących się prostotą montażu i dużą stabilnością konstrukcji, to rusztowanie fasadowe jest jak najbardziej dla Ciebie. Przy użyciu różnej wysokości ram zorganizujesz sobie tak stanowisko pracy, by pracować wygodnie na pożądanej wysokości. Dodatkowo, dzięki możliwości montażu chociażby wciągarek – znacząco usprawnisz swoją pracę na budowie.

Konstrukcje te najlepiej sprawdzają się w pracach dociepleniowych, elewacyjnych, tynkowania, murowania czy malowania.

Rusztowania systemowe znajdują zastosowanie również w rozrywce i reklamie. Wykorzystywane są wtedy do montażu estrad, scen, platform podsufitowych czy billboardów oraz trybun.

Czym charakteryzuje się oferta rusztowań systemowych SLV Group?

Jesteśmy znanym producentem systemów rusztowań systemowych i modułowych. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa. Dlatego oferujemy systemy najwyższej jakości wykonane z solidnych materiałów, stworzonych z niezwykłą precyzją i dokładnością. Tę wyjątkową jakość uzyskujemy dzięki wykorzystaniu robotów spawalniczych oraz maszyn CNC.

Nasze rusztowania RAM1 i RAM2 przeszły stosowne próby wytrzymałości i stabilności uzyskując polskie i zagraniczne certyfikaty bezpieczeństwa.

Dodatkowo jesteśmy w stanie zaproponować różnego rodzaju akcesoria do rusztowań, które ułatwiają i usprawniają wszelkie prace budowlane i remontowe na wysokości. Należą do nich m.in. elementy niezbędne do zamontowania zewnętrznych klatek schodowych.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą rusztowań elewacyjnych.

Zadzwoń: +48 71 315 41 40.

Nasz zespół specjalistów pomoże Tobie w doborze odpowiednich rozwiązań.