Rusztowania Elewacyjne

Rusztowania elewacyjne

Rusztowania mają zastosowanie przede wszystkim w pracach budowlanych od zewnętrznej strony budynku. Elementy są tak skonstruowane, żeby mogły służyć do obstawienia również wysokich budynków – które w dzisiejszych nie są już niczym nadzwyczajnym. Rusztowania najlepiej sprawdzają się jako stelaż do bezpiecznego wykonywania prac dociepleniowych, elewacyjnych, tynkowania, murowania czy malowania. Rusztowania elewacyjne mogą nam również posłużyć do montażu estrad, scen, platform podsufitowych czy billboardów, trybun.

Rusztowania fasadowe cechują się prostotą złożenia i dużą stabilnością konstrukcyjną. Dają nam również możliwość montażu chociażby wciągarek – co usprawnia prace budowlane.

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, dlatego też nasze rusztowania elewacyjne tworzymy odpowiedzialnie z myślą o ich użytkownikach. Oferujemy systemy najwyższej jakości wykonanych z solidnych materiałów, stworzonych z niezwykłą precyzją i dokładnością za pomocą robotów spawalniczych oraz maszyn CNC.

Rusztowania certyfikowane

Certyfikat Bezpieczeństwa IMBiGS oraz inne certyfikaty przyznane systemom RAM1, RAM 2 oraz MULTI świadczą o ich jakości, wysokiej klasie materiałów i surowców z jakich zostały wykonane.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również innego rodzaju akcesoria do rusztowań, mające ułatwić wszelkie prace budowlane i remontowe. Oferujemy m.in. elementy niezbędne do zamontowania zewnętrznych klatek schodowych.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą rusztowań elewacyjnych, oraz naszych realizacji, które pokazują jak produkowane przez nas rusztowania wykorzystane są przez naszych Klientów przy pracach budowlanych i remontach budynków takich jak: kościoły, kamienice, obiekty przemysłowe i budowlane. Zespół naszych specjalistów pomoże Państwu w doborze odpowiednich rozwiązań. Zakup bezpośrednio u producenta rusztowań – którym jesteśmy, daje Państwu możliwość uniknięcia pośredników oraz uzyskania korzystniejszej oferty cenowej.