Rusztowania budowlane SLV Group

Jesteśmy liderem pośród dostawców rusztowań elewacyjnych w Polsce. Oferujemy sprzedaż i wynajem rusztowań największych producentów, takich jak Bauman-Mostostal, Alfix, Plettac oraz Krause. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz atrakcyjne ceny. Oprócz standardowej oferty, nasi klienci mają także możliwość zamówienia nawet najbardziej nietypowych elementów rusztowań.

Aluminiowe rusztowania elewacyjne Krause

Rusztowania aluminiowe to konstrukcje cieszące się coraz większą popularnością. Są chętnie wybierane przede wszystkim ze względu na ich lekkość oraz kompaktowe wymiary. Ich montaż jest niezwykle łatwy i szybki, dlatego z powodzeniem może zostać wykonany nawet przez jedną osobę. Rusztowanie aluminiowe wykorzystuje się najczęściej przy budowie i remontach budynków, ale również jako tymczasową konstrukcję nośną do różnych innych celów – wolnostojącą lub w formie rusztowania przyściennego. Aluminiowe rusztowanie elewacyjne bardzo często towarzyszy robotnikom przy pracach malarskich, dociepleniowych, renowacji budynków i innych. Sprawdź rusztowania Krause już dzisiaj!

Rusztowania budowlane

Rusztowania warszawskie

Rusztowanie warszawskie to jedno z najstarszych rusztowań dostępnych na polskim rynku. Dzięki prostej budowie modułowej montaż rusztowań warszawskich jest bardzo łatwy, zajmuje niewiele czasu oraz wyklucza błędy montażowe. Nie wymaga też użycia specjalnych narzędzi. Rusztowanie warszawskie te znajduje zastosowanie przy pracach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Każdy element, z którego zbudowane jest rusztowanie warszawskie został wykonany zgodnie z normami PN-EN. Rusztowanie warszawskie najczęściej jest wykorzystywane przy niedużych pracach remontowo-budowlanych do wysokości 8m – murarskich, tynkarskich, malarskich, montażowych, spawalniczych czy szklarskich. Może być stosowane również jako rusztowanie przejezdne.

Rusztowania jezdne, przejezdne

Rusztowania jezdne składają się z ram bocznych, stężeń ukośnych i poziomych, podestów, burt oraz podpór narożnych. Ramy rusztowań jezdnych nakładane są na siebie podobnie jak w przypadku rusztowań warszawskich. Wyposażone w system samozatrzaskowy, umożliwiają szybki montaż, niewymagający użycia narzędzi. Przeznaczone są do prac budowlanych i montażowych - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Rusztowania jezdne wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie ważna jest możliwość częstego, szybkiego przemieszczania konstrukcji. Świetnie sprawdzają się przy pracach instalatorskich, klimatyzacyjnych, wykończeniowych, antykorozyjnych i innych. Łatwo nimi manewrować, a następnie ustawić w żądanym miejscu i zabezpieczyć za pomocą hamulca.

Rusztowania fasadowe

Rusztowanie fasadowe to lekkie, łatwe w montażu rusztowanie, nazywane często rusztowaniem dla malarzy i tynkarzy. Rusztowania fasadowe przeznaczone są zwłaszcza do lekkich prac budowlanych, niewymagających dużego obciążenia na rusztowaniach. Świetnie sprawdzają się także w przypadku izolacyjnych prac zewnętrznych. Są całkowicie bezpieczne, łatwe zarówno w montażu, jak i późniejszym użytkowaniu.

Rusztowania klinowe

Rusztowania klinowe to rusztowania przestrzenne, przeznaczone do robót budowlanych, prac malarskich oraz innych czynności wymagających wykonywania prac na dużych wysokościach. Wszystkie elementy tego rodzaju rusztowań wykonywane są z atestowanych materiałów, odpowiednio zabezpieczonych przed korozją. Doskonale nadają się do montażu w miejscach, w których występują różnice poziomów – na schodach, wykopach, skarpach i innych. zróżnicowanych pod względem wysokości terenach. Rusztowania te umożliwiają łatwy transport oraz są wygodne w przechowywaniu.

Nie bój się pytać

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych rusztowań skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością Ci pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Gwarantujemy, że cena naszych produktów pozytywnie Cię zaskoczy i wybierzesz SLV Group. Rusztowania warszawskie oraz aluminiowe to jeszcze nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź również rusztowania Plettac.