15 LAT DOŚWIADCZENIA

Jesteśmy firmą która w roku 2018 rozpoczęła budowę centrum logistycznego a jego otwarcie zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2019r. Powierzchnia magazynowa 8260m2 oraz biurowa 820m2 , na której będzie można złożyć 289.000 m2 rusztowań. Dzięki temu nasi partnerzy biznesowi będą mogli realizować zamówienia w ciągu 24 h zapewniając sobie zwycięstwo w przetargach i sukces w biznesie.

Jak to się zaczęło…

Jeszcze w latach 90-tych działaliśmy na rynku niemieckim budując własną markę i zaufanie nawiązując silne biznesowe kontakty w branży budowlanej. Widząc duży potencjał i potrzeby rynku po wejściu Polski do Unii Europejskiej siedziba została przeniesiona do Polski, aby wspierać rozwój segmentu budowlanego doświadczeniem i profesjonalizmem. Początkowo jako DiMN RUSZTOWANIA firma zajmowała się sprzedażą ,wynajmem i montażem rusztowań nawiązując ścisłą współpracą z firmami branży budowlanej.

Rozwój przemysłu budowlanego ……

Rok 2010 jest przełomowym w przemyśle budowlanym, powstaje potrzeba stworzenia dużej firmy obsługującej rynku rusztowań . Idea stworzenia silnej grupy produkcyjno-handlowej, której zadaniem będzie zrzeszenie średnich producentów rusztowań w silną grupę i ich rozwoju dających nowe miejsca pracy oraz udoskonalenie i innowacyjne rozwiązania w procesie produkcyjnym rusztowań doprowadza do powstanie firmy SLV-GROUP.

Początki SLV-GROUP……

SLV-GROUP powstaje przez fuzje DiMN oraz fabryki NOVA-TECH produkującej rusztowanie stalowe. Dzięki zaufaniu kontrahentów dla których najważniejsza była jakość, profesjonalizm i stabilność firma staje się jednym z największych dostawcą rusztowań. W krótkim czasie dzięki coraz większym oczekiwaniom i wymaganiom stałych kontrahentów w całej Europie firma powiększa zatrudnienie o specjalistów z branży rusztowań oraz stawiając na jakość produktu i precyzję unowocześnia park maszynowy wprowadzając w 90% linii produkcyjnej automaty i roboty.

Dzisiaj …

Firma SLV GROUP jest największym dostawcą rusztowań w Polsce. Do grupy należą producenci rusztowań stalowych, aluminiowych oraz elementów drewnianych dzięki czemu nasi kontrahenci oczekujący kompleksowej oraz profesjonalnej obsługi otrzymują finalnie wysokiej jakości produkt o powtarzalnej jakości z certyfikatami bezpieczeństwa

O rusztowaniach wiemy już wszystko, dlatego naszą wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami podczas kontaktu telefonicznego bądź spotkań w stacjonarnych punktach sprzedaży.