SLV Group - O firmie

Firma SLV Group powstała już w latach 90 w Niemczech .Ze względu na swój dynamiczny rozwój przeniosła swą działalność na rynek polski Początkowo funkcjonowała pod nazwą DiMN Rusztowania a następnie SLV-GROUP. Nowa nazwa i wizerunek firmy był następstwem połączenia się z największą Polską firmą produkcyjną Nova-Tech.

Poprzez to połączenie pokazaliśmy, że sukces to między innymi doskonała praca partnerska.

Dzięki dużemu zaangażowaniu, pasji, doświadczeniu oraz ciężkiej pracy zbudowaliśmy bardzo solidny fundament naszej firmy.

Swoją pracę traktujemy jako misję dlatego też największymi zaletami naszej firmy jest profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta ,stałe doskonalenie naszych produktów i poszerzanie terytoriów działalności ,o czym świadczą między innymi trzy oddziały w Polsce .

Produkcja niestandardowych elementów pod indywidualne zamówienie i poszerzanie naszego wachlarza produktów jest naszym motorem do osiągania kolejnych wytyczanych celów.

Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze zespołu SLV oraz uzupełnieniem się z działem technicznym firmy Nova -Tech dajemy klientowi bezpieczeństwo i stabilność.

Nasze rusztowania produkujemy w Polsce z użyciem nowoczesnej i zaawansowanej technologii, wykwalifikowana kadra Polska, Niemiecka oraz Szwedzka zapewnia wysoką i powtarzalną finalną jakość naszych produktów.

Produkty opuszczające nasza fabrykę są lżejsze od konkurencji, dzięki zastosowaniu stali S235 JRH, wytrzymalsze dzięki wydłużeniu spawów i zastosowaniu wzmocnień oraz specjalnych okuć, długowieczne dzięki zabezpieczeniu antykorozyjnym jakim jest o cynk ogniowy.

O rusztowaniach wiemy już wszystko, dlatego naszą wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami podczas kontaktu telefonicznego bądź spotkań w stacjonarnych punktach sprzedaży.


SLV Group /Dariusz Telka/ oświadcza, że rusztowania RAM 1 czy też części tych rusztowań nie są oryginalnym produktem podmiotów uprawnionych do znaku towarowego Layher.
SLV Group /Dariusz Telka/ nie działa w ramach podmiotów powiązanych grupy Layher